Masaże w Samoniówce

masaze

Pęd codziennego życia oraz stres mogą niekorzystnie wpływać nie tylko na naszą psychikę, ale również na zdrowie. Odpowiedni relaks jest więc bardzo ważny, by utrzymać swoje ciało oraz umysł w dobrej kondycji. Jednym ze sposobów na zadbanie jednocześnie o oba te aspekty są masaże. Mają zbawienny wpływ na przemianę materii, krążenie krwi, a także układ nerwowy. Dzięki nim poprawia się elastyczność mięśni oraz znikają dolegliwości bólowe związane z urazem lub zwyrodnieniem kręgosłupa. Ponadto masaże pomagają pozbyć się stresu oraz zmęczenia. Dlatego też nasz pensjonat zaprasza Państwa na masaż, który jest lekarstwem dla ciała oraz dla duszy!

Mogą Państwo skorzystać z niego nie ruszając się z Samoniówki. Oferujemy usługi masażysty, który przyjeżdża z własnym mobilnym łóżkiem do Państwa pokoju i wykonują masaż na miejscu:

Pan Piotr Rzeźnik tel. 782 979 785

Wizyta w gabinecie masaży

Istnieje również możliwość udania się do gabinetu masażu znajdującego się kilkadziesiąt metrów od willi Samoniówka. Jego właścicielem jest pan Paweł Studziński. Masaż jest nie tylko jego pracą, ale również pasją. Dzięki temu jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Gabinet oferuje wiele rodzajów masaży, więc na pewno znajdą tam Państwo coś odpowiedniego dla siebie.

Zapraszamy na stronę www.salonmasazy.pl

Comments are closed.