MASAŻE

Zachęcamy do skorzystania z różnych masaży na miejscu u nas w domu.

Mamy kilka rodzajów masaży:
1. Masaże klasyczne: kręgosłupa, relaksacyjny, sportowy, bańka chińska. Np godzinny masaż całego ciała kosztuje 170 zł.

2. MA – URI – szczególnie przez nas polecany. To nie jest tylko masaż. MA – URI to rytuał. Trzeba sobie zarezerwować przynajmniej dwie godziny na delikatny masaż całego ciała: od czubków palców u nóg, po twarz i głowę. Wykonywany przez masażystkę, która tańczy. Jeśli jest to możliwe, to masaż ten może być wykonywany w ogrodzie. Po tej przyjemności, najlepiej już nic więcej nie planować w ciągu dnia… ciepła herbatka…, kocyk… i już tylko sam relaks. 🙂
Cena 200 zł.

3. Pakiet dla dwojga – to swojego rodzaju warsztaty – nauka dotykania się, nauka w jaki sposób wykonać masaż drugiej połówce. Prowadzony przez masażystkę MA – URI. Takie spotkanie trwa około 3 godzin i kosztuje 400 zł.

4. Pakiet dla dwojga – jednoczesny masaż dla pary, wykonywany przez dwóch masażystów jednocześnie. Jest to również masaż MA – URI. Bardzo przyjemny bo każde z nich widzi drugą połówkę 🙂 . Takie spotkanie trwa około 2 godzin i kosztuje 500 zł.

 


Na masaże trzeba umawiać się z nami indywidualnie, z wyprzedzeniem, żebyśmy mogli przygotować odpowiednio miejsce oraz zarezerwować termin u masażystów.

Czasem może zdarzyć się, że zamówienie masażu nie będzie możliwe, ze względu na złą aurę i pogodę na dworze, przy jednoczesnym braku gabinetu. Wtedy możemy zaproponować jeden z masaży klasycznych bądź MA – URI u Państwa w pokoju lub poza naszym domem.

BLOG ŚNIADANIOWY
rezerwacja