POLITYKA ŚRODOWISKOWA

Pensjonat Samoniówka dba o środowisko!

W naszym pensjonacie dokładamy wszelkich starań, by każdy gość czuł się u nas wyjątkowo. Oferujemy eleganckie oraz wygodne pokoje, w których z wielką przyjemnością spędza się czas. Bardzo dbamy także o nastrój w naszej willi. Chcemy, by każda osoba przebywająca w niej czuła się dobrze i chciała raz po raz wracać do nas w przyszłości. Tworzona przez nas rodzinna atmosfera bardzo temu sprzyja. Niezwykle ważne jest dla nas również środowisko naturalne oraz ekologia. W otaczającym pensjonat ogrodzie znajduje się wiele zjawiskowych roślin, które cieszą oko każdego. Radością z powodu kolejnego zakwitającego kwiatu zarażamy także naszych Gości. Podejmujemy również szereg działań mających na celu ochronę środowiska. Zawarliśmy je w kilku punktach, które znajdą państwo poniżej.

Polityka Środowiskowa Samoniówki

Bardzo szanujemy prywatność naszych Gości, ufamy im i zawsze chcemy ich ugościć jak najlepiej, zapewniając pełne bezpieczeństwo.

Troszczymy się także o otaczające nas środowisko naturalne, gdyż pragniemy by nasi Goście odpoczywali w otoczeniu czystej, nieskażonej przyrody.

Z tego względu zobowiązujemy się do spełniania mających zastosowanie dla naszej działalności wymagań prawnych i innych dotyczących naszych aspektów środowiskowych.

Zobowiązanie to będziemy realizowali poprzez następujące cele:

  • Obniżenie zużycia energii eklektycznej oraz gazu ziemnego,
  • Właściwą segregację powstających odpadów,
  • Zapobieganie wszelkim zanieczyszczeniom powietrza, wód i gruntów.

Będziemy to czynić poprzez ciągłe doskonalenie wdrożonego systemu zarządzania środowiskiem oraz otwartą komunikacją wśród naszych Gości.

Niniejsza Polityka Środowiskowa jest zakomunikowana wszystkim zainteresowanym stronom i dostępna na naszej stronie internetowej.

Monika i Radosław Samoń-Drzewiccy

Nałęczów, A.D. 2015, ostatnia aktualizacja 2023

BLOG ŚNIADANIOWY
rezerwacja