Noclegi w Nałęczowie – O nas

apartament nałęczów

Jeśli szukają Państwo komfortowego noclegu w Nałęczowie https://meteor-turystyka.pl/noclegi,naleczow,0.html serdecznie zapraszamy do naszej pięknej willi Samoniówka. Oferujemy wypoczynek w rodzinnej atmosferze, w zjawiskowo urządzonych i przestronnych pokojach studio z łazienką, aneksem kuchennym i balkonem. Pozwalają one odpowiednio się zrelaksować, dzięki czemu każdy z naszych gości wyjeżdża naładowany dużą dawką pozytywnej energii. W naszym pensjonacie znajdą Państwo również eleganckie apartamenty, które zachwycają stylowymi wnętrzami. W pokojach są ręczniki o standardowej wielkości w ilości 1 szt/os.

Bardzo dbamy o rodzinną atmosferę w naszym pensjonacie. Chcemy, by każdy z gości czuł się tutaj jak w domu i chciał wracać do naszej pięknej willi. Nastrój panujący w Samoniówce inspiruje artystów i sprzyja twórczości. Wielu z naszych gości podczas pobytu w willi napisało wiersze, które zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

Samoniówka to murowany dworek z przełomu XIX i XX wieku, który został gruntownie odremontowany i dodatkowo rozbudowany. Jego dużą zaletą jest lokalizacja. Otoczony ogrodem, położony w centrum miasta blisko Parku Zdrojowego oferuje wypoczynek w ciszy, z daleka od sąsiedztwa. Ponadto nocując u nas będą Państwo mieli bardzo blisko na zabiegi. Niewielka liczba pokoi gwarantuje intymność i swobodę. Zapraszamy Państwa na wypoczynek w naszych wygodnych i przestronnych pokojach oraz apartamentach.

Zapraszamy serdecznie,

Monika i Radosław Samoń-Drzewiccy z Dziećmi

BLOG ŚNIADANIOWY
rezerwacja